برگزاری کلینیک آموزش سوارکاران نونهالان، نوجوان و جوانان پرش

فدراسیون سوارکاری در نظر دارد به منظور آموزش سوارکاران نونهالان، نوجوان و جوانان پرش، کلینیک آموزش سوار را در روزهای 14 الی 15 بهمن ماه دربا حضور آقای Lars Meyer Zu Bexten مربی برجسته بین المللی و مربی سابق تیم هنگ کنگ از کشور آلمان (رزومه پیوست) برگزار نماید.
این کلاس برای نونهالان، نوجوانان و جوانان (زیر ۲۱ سال) برگزار خواهد شد
مبلغ ثبت نام:

– ثبت نام از طریق سایت فدراسیون

–     مبلغ ثبت نام   ۱۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال

  • مهلت ثبت نام 12 بهمن ماه
    – شماره حساب ۰۲۰۳۴۸۸۹۸۳۰۰۸ نزد بانک دی به نام فدراسیون سوارکاری واریز نمایند. جهت ثبت نام در کلاس را  به شماره ۲۲۶۳۹۷۴۵ فکس نمایید .

آخرین مهلت ثبت نام

رزومه لارس مایر زو بکستن
لارس مایر زو بکستن (Lars Meyer Zu Bexten) در پانزده سالگی برنده اولین مسابقه خود در کلاس ۱۵۰ سانتی متر شد. در هجده سالگی عضو تیم قهرمانی اروپا بود و جایزه Gold Riding Badge را دریافت نمود. تا سن ۲۵ سالگی برنده بیش از ۴۰ مسابقه ملی و بین المللی رده ۱.۶۰ و یک مسابقه جام ملتها شده است.
بعد از ۲۵ سالگی ایشان عمده فعالیت خود به  مربیگری تمرکز کرده است و برای تعلیم تجربیات خودش به اقصا نقاط دنیا سفر کرده است که شامل اروپا، امریکای شمالی و مرکزی، خاورمیانه و آسیا می باشد.
از سال ۲۰۰۵ تا سال ۲۰۱۳ در فدراسیون سوارکاری آلمان مشغول به کار بوده و مسئول تیم (Chef D’ Equip)  تیم آلمان در مسابقات جام ملتها بوده است.
به همراه تیم بزرگسالان در مسابقات پنج ستاره جام ملتهای CSIO در کلگری (Calgary) برنده می شوند. و همینطور در مسابقات خردسالان و جوانان اروپا به مدال برنز و طلای فردی دست یافتند.
در سالهای ۲۰۰۹، ۲۰۱۰، ۲۰۱۳ و ۲۰۱۴ برای مسابقات چین و بازیهای آسیایی او مربی تیم ملی   هنگ کنگ بوده است. از نتیجه زحمات او یک مدال طلا، یک مدال نقره و سه مدال برنز بجا مانده است.
از سال ۲۰۰۴ تاکنون لارس مربی فدراسیون جهانی (FEI) بوده است که به توسعه جهانی سیستم مربیگری FEI کمک کرده است.
لارس به همراه پدرش اولریک (Ulrich) در مرکز سوارکاری Bexter Hof در کنار تعلیمات سوارکاری، لارس و پدرش مسابقات بین المللی German Friendships را نیز برگزار می کنند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد