چهارمین جلسه کمیته زیبائی و جشنواره هیاُت سوارکاری استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد.

photo_2017-10-23_08-31-32
این جلسه به منظور نخستین نشست مالکان زیر مجموعه نژادهای عرب،کرد و ترکمن  26 مهر ماه با حضور تعداد ۲۴ نفر از علاقه مندان در زمان مقرر و در محل مجموعه اقامتی و گردشگری هتل صبا برگزار گردید.
در ابتدای این جلسه رییس هیاُت سوارکاری استان چهارمحال و بختیاری  ضمن خیر مقدم به اعضاء محترم به تشریح برنامه های آتی هیات در موارد مختلف پرداختند.
در ادامه این جلسه و با گزارش های دبیر هیاُت سوارکاری استان و رئیس کمیته زیبائی و جشنواره و همچنین اعلام نظر کلیه اعضاء با توجه به تداخل برنامه همایش استانی اسب دره شوری با برنامه عمومی اداره کل ورزش استان بحث و تبادل نظر و موارد ذیل مصوب گردید.
مقرر گردید همایش اسبهای دره شوری در در تاریخ مقرر در شهر فرخشهر توسط هیاُت سوارکاری بخش فرخشهر و همکاری کمیته زیبائی و جشنواره هیاُت سوارکاری استان با انجام مقدمات و بررسی کامل تا تاریخ سی ام مهرماه انجام و سپس در تاریخ دوازدهم آذرماه اجرائی گردد.
مقرر گردید تمامی مالکان اسبهای دره شوری و کرد نسبت به ارسال تقاضای تست ژنومیک به معاونت فنی فدراسیون سوارکاری توسط هیات استان اقدام و ریاست هیاُت استان پیگیری لازم جهت تسریع در انجام این عملیات را محقق نمایند. این برنامه به منظور برگزاری معرفی کلیه سیلمی های موجود از نژادهای مختلف خصوصاً دره شوری و کرد در اولین همایش استانی قبل از فصل کشش می باشد.
مقرر گردید اولین جشنواره  استانی اسب عرب استان در تیرماه ۱۳۹۷ برگزار شود.
پیشنهادهای سایر اعضاء بررسی و ومقرر گردید کلاسهای آموزشی مرتبط با کمیته زیبائی توسط کمیته آموزش در شهرهای مختلف استان از جمله کلاسهای مورد  نظر هیاُت سوارکاری بخش فرخشهر برگزار شود.
در پایان از حضور پر شور  حضار و زحمات و مساعدت جناب آقای محمود حسین زاده مدیر مجموعه اقامتی و گردشگری هتل صبا تشکر و قدر دانی گردید.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد