آغاز مسابقات اسبدوانی کورس تهران از امروز

به گزارش روابط عمومی فدراسیون سوارکاری ، بیش از چهارصد اسب برای مسابقات اسبدوانی تهران تا به امروز ثبت نام کرده اند. محمود خراسانی معاونت اسبدوانی با بیان این مطلب اضافه کرد: مسابقات طبق تقویم ورزشی از اول شهریور ماه لغایت 26 مهرماه در مجموعه نوروزآباد برگزار می شود.

وی در رابطه با چگونگی ثبت نام بیان داشت، از اسبهای متقاضی شرکت در مسابقات تهران از طریق سایت معاونت اسبدوانی ثبت نام به عمل آمده و تا به امروز بیش از چهارصد اسب از سراسر کشور ثبت نام کرده و 300 رأس آنها هم اکنون در نوروزآباد مستقر شده اند و بقیه نیز برای روز مسابقه وارد میدان می شوند.

معاونت اسبدوانی در مورد سیستم جدید اسبدوانی نیز بیان داشت: خوشبختانه هم اکنون سیستم اینترنتی ثبت نام اسبها، آماده شده و مربیان محترم می توانند با توجه به پاسپورت و رمز عبور که توسط سیستم نرم افزاری معاونت در اختیار آنها قرار داده شده، نسبت به ثبت نام اسبهای خود برای حضور در مسابقات ثبت نام به عمل آورده اند.

مهندس خراسانی در همین رابطه اضافه کرد: تا آموزش و جا افتادن سیستم جدید و برای جلوگیری از تضییع حقوق مربیان، در حال حاضر هم به روش قبل هم به روش جدید تواما عمل می شود.

وی در مورد میزان جایزه های مسابقات تهران نیز بیان داشت: براساس تصمیمات متخذه در ابتدای سال، جوایز مسابقات پرداخت خواهد شد و رقم جایزه ها همان مبالغی است که در بندر ترکمن و آق قلا پرداخت می شد. ایشان در رابطه با اینکه آیا مربیان، چابکسواران و … مطالباتی بابت جایزه های قبلی دارند با نه، اظهار داشت: این معاونت هیچگونه بدهی بابت جایزه و یا موارد دیگر به هیچ ارگان، نهاد، سازمان و یا در خصوص اسبدوانی ندارد.

خراسانی در مورد آماده سازی مجموعه نوروزآباد نیز گفت: جا دارد از همه مسئولان محترم نوروزآباد که نسبت به آماده سازی میدان تلاش مضائف دارند تشکر و قدردانی کنیم و از همه عزیزان انتظار داریم امکانات مسابقه را به نحو شایسته ای فراهم آورند و محیط را برای انجام یک مسابقه به نحوی مهیا سازند که رضایت نسبی مربیان و مالکان و تماشاگران عزیز را که برای تماشا به مجموعه می آیند فراهم آورند.

خراسانی در خصوص اینکه مسابقات فقط در روز جمعه برگزار می شود یادآور شد: در صورتی که ثبت نام اسبها به حد کافی باشد مسابقات روزهای پنجشنبه و جمعه برپا خواهد شد.

معاون اسبدوانی کشور در مورد پخش مستقیم مسابقات بیان داشت: در حال حاضر مذاکراتی با صدا و سیما انجام شده، ولی پخش مستقیم مسابقات تنها از طریق اینترنت و در پایگاه اینترنتی www.asbdavani.com انجام می شود، اما علاقمندان می توانند مسابقات را در میدانهای بندرترکمن، آق قلا و گنبد به طور مستقیم تماشا کنند. برای مردم عزیز منطقه امکاناتی فراهم شده تا کسانی که دسترسی به اینترنت ندارند، بتوانند در مجموعه های فوق حاضر شده و مسابقات را از طریق مانیتورهای مخصوص مشاهده نمایند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد