اطلاعیه دوره آموزشی آشنایی با رشته سوارکاری استقامت و قوانین

اطلاعیه آموزشی

كميته آموزش با همکاری کمیته استقامت فدراسیون سوارکاری ج.ا.ا. یک دوره آشنایی با رشته سوارکاری استقامت و قوانین آن به میزبانی هیات سوارکاری استان خوزستان برگزار می نمایند:
دوره آشنایی با رشته سوارکاری استقامت و قوانین

  • محل برگزاری : اهواز
  • تاریخ برگزاری :30 آبان ماه 1402
  • مهلت ثبت نام : 28 آبان ماه 1402
  • هزینه برگزاری دوره: 3900000
  • مدرس : جناب آقای دکتر احمدرضا چراغی

تذکر 1: کلیه اطلاعات مورد نیاز افراد جهت شرکت در این دوره آموزشی در اطلاعیه درج شده لذا خواهشمند است متن اطلاعیه را به دقت مطالعه نموده و جهت ثبت نام اقدام نمایید.
تذکر 2: این دوره ویژه افرادی است که طی نامه از طرف هیات سوارکاری استان خورستان جهت شرکت در دوره معرفی شده باشند لینک ثبت نام از طریق هیات استان در اختیار واجدین شرایط قرار خواهد گرفت. لذا خواهشمند است صرفا از طریق هیات استان، امور ثبت نام خود را پیگیری بفرمایید و برای دریافت لینک ثبت نام با هیأت استان در تماس باشید.
تذکر3: ظرفیت شرکت در کلاس و مهلت ثبت نام دو گزینه مجزا هستند و بدیهی است هر کدام از این دو گزینه زودتر به اتمام برسد ثبت نام بسته خواهد شد و بعد از آن امکان تمدید مهلت ثبت نام و یا افزایش ظرفیت نیست. همچنین یادآور میگردد ثبت نام در کلیه دوره های آموزشی فدراسیون سوارکاری صرفا از طریق سایت فدراسیون انجام می¬گردد.
تذکر 4: افراد جهت شرکت در این دوره آموزشی، با عضویت های: 1.سوارکار/چابکسوار ، 2. عضویت کامل، میتوانند در سایت ثبت نام نمایند.
تذکر 5: در صورت بروز مشکل حین ورود به سایت و یا ثبت نام، در زمان اداری روزهای شنبه تا چهارشنبه، صرفا با داخلی103 فدراسیون تماس بگیرید. بخش آموزش در این خصوص نمیتواند به افراد کمک کند.
تذکر 6 : این دوره به مدت 8 ساعت در یک روز می باشد و حضور در تمامی 8 ساعت الزامیست .
لینک ثبت نام :
https://portal.feiri.ir/Educations/ClassView/10863

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد