اطلاعیه کلینیک 4 و 5 مربیگری استان همدان

اطلاعيه آموزشى

كميته آموزش فدراسيون سواركارى ج.ا.ا. با همکاری کمیته مربیان فدراسیون سوارکاری ج.ا.ا. و به میزبانی هیات سوارکاری استان همدان  برگزار می­نمایند:

کلینیک 4 و 5 مربیگری

محل برگزارى: باشگاه سوارکاری آذرخش

زمان برگزاری: 6 و 7  مهر  ماه 1402

ساعت شروع: 9:00 صبح 

 مدرس دوره : آقای مهدی بختیاری  

مهلت ثبت نام: 4 مهر ماه 1402

هزینه ثبت نام: 3،900،000 ریال

تذکر 1: کلیه اطلاعات مورد نیاز افراد جهت شرکت در این دوره آموزشی در اطلاعیه درج شده لذا خواهشمند است متن اطلاعیه را به دقت مطالعه نموده و جهت ثبت نام اقدام نمایید.

تذکر 2: این دوره ویژه افرادی است که طی نامه از طرف هیات سوارکاری استان همدان جهت شرکت در کلینیک های مربیگری معرفی شده باشند لینک ثبت نام از طریق هیات استان در اختیار واجدین شرایط قرار خواهد گرفت. لذا خواهشمند است صرفا از طریق هیات استان، امور ثبت نام خود را پیگیری بفرمایید و برای دریافت لینک ثبت نام با هیأت استان در تماس باشید.

تذکر3: ظرفیت شرکت در کلاس و مهلت ثبت نام دو گزینه مجزا هستند و بدیهیست هر کدام از این دو گزینه زودتر به اتمام برسد ثبت نام بسته خواهد شد و بعد از آن امکان تمدید مهلت ثبت نام و یا افزایش ظرفیت نیست. همچنین یادآور میگردد ثبت نام در کلیه دوره های آموزشی فدراسیون سوارکاری صرفا از طریق سایت فدراسیون انجام میگردد.

تذکر 4: افراد جهت شرکت در این دوره آموزشی، با عضویت های: 1.سوارکار/چابکسوار ، 2. عضویت کامل، میتوانند در سایت ثبت نام نمایند

تذکر 5: در صورت بروز مشکل حین ورود به سایت و یا ثبت نام، در زمان اداری روزهای شنبه تا چهارشنبه، صرفا با داخلی103 فدراسیون تماس بگیرید. بخش آموزش در این خصوص نمیتواند به افراد کمک کند.

لینک ثبت نام از طریق هیات استان، در اختیار افراد معرفی شده قرار خواهد گرفت.

لينك ثبت نام کلینیک 4

https://portal.feiri.ir/Educations/ClassView/9796

لينك ثبت نام کلینیک5

https://portal.feiri.ir/Educations/ClassView/9797

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد