اطلاعیه کمیته زیبایی و جشنواره های فدراسیون سوارکاری کشور

بدینوسیله لیست فعالان عرصه زیبایی و جشنواره های کشور در تمامی نژادها پس از بازنگری چهارم به شرح ذیل اعلام می گردد لازم به ذکر است تا کنون 378 نفر در این سامانه ثبت نام نموده اند و 335 نفر در بررسی اولیه مجاز به حضور شناخته شده اند و کمیته زیبایی مدارک و سوابق نامبردگان را به ترتیب مورد بررسی قرار داده و به مرور زمان به لیست اضافه خواهد نمود :

❌ فعالان این عرصه که نامشان در لیست وجود دارد و در مقابل اسامیشان عنوان مدارک ناقص درج شده است می توانند مدارک خود را به شماره تلگرامی ۰۹۲۱۴۱۶۰۵۹۴ ارسال نمایند.

❌ بدیهی است از تاریخ این اطلاعیه تمامی برگزارکنندگان جشنواره ها می بایست از لیست اعلام شده ذیل در کادر اجرایی خود استفاده نمایند. در غیر این صورت با محرومیت و جرایم نقدی مواجه خواهند شد.

❌ مالکینی که از هندلرهایی به غیر از نفرات اعلام شده در لیست شماره یک جشنواره استفاده نمایند، از جانب کمیته انظباطی و جشنواره های فدراسیون با جرائم نقدی و محرومیت مواجه خواهند شد.

❌ افرادی که به هر عنوان نسبت به ارائه لیست اعلامی اعتراض داشته و یا قصد ارتباط با منشی کمیته در خصوص اطلاع از وضعیت بررسی شرایط خود دارند با شماره تلگرامی ۰۹۲۱۴۱۶۰۵۹۴ از طریق ارسال پیامک تلگرامی اقدام نمایند.

❌کمیته زیبایی و جشنواره ها تا تاریخ 10 دی ماه ۹۶ مدارک و سوابق تمامی افراد ثبت نام کننده را بررسی خواهد نمود.

آمایش_اولیه_فعالان_زیبایی_بازنگری1

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد