اعلام نفرات برتر رقابت های سوارکاری قهرمانی کشور در عجب شیر

به گزارش روابط عمومی فدراسیون سوارکاری و به نقل از ایرنا ، رقابت های سوارکاری قهرمانی استقامت کشور با عنوان جام سرداران شهید آذربایجان شامگاه جمعه با معرفی نفرات برتر در عجب شیر پایان یافت.
این رقابت ها در 2 مسافت 90 و 115 کیلومتر با حضور 32 سوارکار از استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، لرستان، کردستان، فارس و گیلان در منطقه گردشگری رحمانلو واقع در حاشیه دریاچه ارومیه برگزار شد.
در این مسابقه ها رحیم مرادنژاد با اسب ژاندارک از استان لرستان، علی جعفر مرادنژاد با اسب بیداد از لرستان و آرش میهمی با اسب بابیلوس از استان کردستان به ترتیب مقام های اول تا سوم مسافت 115 کیلومتر را کسب کردند.
در رقابت های بخش 90 کیلومتر نیز مسعود محکم کار با اسب هوران از اصفهان، میلاد پایدار با اسب قره خان از آذربایجان شرقی و سجاد ایمان پور با اسب ابرش از لرستان به مقام های اول تا سوم رسیدند.
عجب شیر که برای نخستین بار میزبانی رقابت های سوارکاری استقامت کشور را بر عهده داشت، شاهد حضور هشت سوارکار از آذربایجان شرقی و 23 اسب سوار از 6 استان کشور در این رقابت ها بود.
این مسابقه ها با حضور رئیس کمیته استقامت فدراسیون سوارکاری کشور و عوامل داوری و دامپزشکی این فدراسیون برگزار شد و تیم اجرایی 30 نفری هیات سوارکاری استان و هیات سوارکاری شهرستان عجب شیر در برگزاری آن مشارکت کردند.
همزمان با این رقابت ها سوارکاران آذربایجان شرقی نیز در مسابقه های 40 و60 کیلومتر به میزبانی عجبشیر اسب زین کردند و در پایان 6 سوارکار به مسافت های 60 و90 کیلومتر راه یافتند.
شهرستان عجب شیر در 98 کیلومتری جنوب تبریز مرکز استان آذربایجان شرقی واقع است.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد