برگزاری نخستین دوره جشنواره زیبایی سوارکاری هرمزگان

به گزارش روابط عمومی فدراسیون سوارکاری ، اولین دوره جشنواره زیبایی سوارکاری هرمزگان به میزبانی شهرستان بندرعباس  در باشگاه سوارکاری ذوالفقار برگزار an. تعداد70 راس اسب از شهرستانهای : رفسنجان –استان فارس(جهرم-لارستان-گراش-اوز) بندرعباس –بندر کنگ –بندر لنگه  در این جشنواره سوارکاری شرکت کردند و به تمامی شرکت کنندگان جشنواره  لوح تقدیر و سپاس اهدا شد.

در گروه اسبهای عرب آقایان مرتضی زمردی با اسب وال دراما از باشگاه ذوالفقار بندرعباس و مرتضی هرندی با اسب سمنگان از رفسنجان و مرتضی پورشمسی با اسب وفا از باشگاه رخش گراش به عنوان برترین چابکسواران شناخته شدند.

آقایان حمید شکوهی از گراش با اسب وگاس الماس، عرفان سلطانی با اسب بی بی گل ازمیناب ، مرتضی زمردی با اسب وانیتار از باشگاه ذوالفقار بندرعباس ، علیرضا غضنفری با اسب آیسا ازباشگاه خلیج فارس بندرعباس و علیرضا غضنفری با اسب آوا از باشگاه خلیج فارس بندرعباس ، ماهور آل بری از باشگاه سوارکاری فاضل گراش ، میلاد پژوهش با اسب طغیان از جهرم عنوان برترین ها را کسب کردند.

در گروه اسبهای درشور مهدی غلشی با اسب شیدا از شهرستان لارستان ،امیر محمد شکار با اسب نسیم از لارستان ، مرتضی شمسی با اسب روزگاراز باشگاه رخش گراش ، مرتضی سلمانی با اسب توسن یوسف رضا  از گراش ، مرتضی زمردی با اسب دلدل ازباشگاه ذوالفقار بندرعباس ، حسین زارعی با اسب سناتور از باشگاه ذوالفقار بندرعباس ، مرتضی سلمانی با اسب سورن اوز از باشگاه برادران بدری اوز و نونهالترین سوارکار میدان مرتضی پور شمسی با اسب روزگار از باشگاه رخش گراش مقام های برتر را از آن خود کردند.

آقایان  فرهاد شجاعی از میناب با اسب داش آکل ، موسی پناهی با اسب میراث خان از باشگاه ذوالفقار بندرعباس ، مرتضی زمردی با اسب طوفان امیرحسین از باشگاه ذوالفقار بندرعباس به عنوان برترین هندلر میدان انتخاب شدند.

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد