دکتر خلیلی اعضای جدید کمیته استقامت فدراسیون را منصوب کرد

استقامت اسب

دکتر خلیلی رییس فدراسیون سوارکاری طی حکمی اعضای کمیته استقامت فدراسیون سوارکاری را منصوب کرد.

جناب آقای دکتر حمید قلم سیاه / سرکار خانم شهرزاد امیراصلانی / جناب آقای ضیاء وکیل السادات / سرکار خانم آرزو منتظم / جناب آقای حشمت حسن زاده / جناب آقای علیرضا شریف / جناب آقای مجتبی پاکزاد / جناب آقای کامران قاضی اعضای کمیته استقامت  فدراسیون سوارکاری هستند که با حکم دکتر خلیلی این مسئولیت به آنها ابلاغ شد.

در حکم دکتر خلیلی به اعضای کمیته استقامت چنین آمده است:

نظر به تخصص و تجارب ارزنده بدینوسیله جنابعالی را به عنوان عضو کمیته استقامت به مدت یکسال منصوب می نمایم. امیدوارم جنابعالی و اعضاء محترم کمیته استقامت در موارد ذیل تلاش نموده و سبب ارتقاء این ورزش شوید.

 

آموزش در کلیه سطوح و ارتقاء افراد آموزش دیده قبلی، بسیار مهم و با اهمیت تلقی گردد و در اولویت برنامه ها قرار گیرد.

به لحاظ فنی و مالی بسیار شفاف عمل نموده و در پایان هر رویداد گزارشی از هر یک از این دو بخش به صورت مجزا به علاقمندان ارائه نمائید.

در برگزاری عادلانه و با نظم و انضباط مسابقات تلاش مضاعف صورت گیرد.

اخذ نمونه جهت مبارزه با دوپینگ در سطوحی از مسابقات الزامی است، حتما رعایت گردد و با ارجاع متخلفین به کمیته انضباطی از گسترش این پدیده شوم جلوگیری شود.

نگاه ویژه به اسبهای ایرانی مناسب برای شرکت در این مسابقات و تشویق مالکین با برگزاری مطلوب مسابقات و ایجاد ارتباط با کارشناس صاحب نظر کشورهای خارجی، در این ورزش  می تواند در رونق پرورش اسبهای بومی و تولیدی کشور بسیار اثر گذار باشد.

مسعود خلیلی

رئیس فدراسيون سوارکاری

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد