رقابت های پرش با اسب در قزوین به کار خود پایان داد

به گزارش روابط عمومی فدراسیون سوارکاری ، دبیر هیات سوارکاری استان قزوین گفت: به مناسبت ولادت با سعادت امام حسین (ع) نخستین دوره رقابت های پرش با اسب استان در سال جاری، روز جمعه بیست و چهارم اردیبهشت در باشگاه سوارکاری البرز برگزار شد.

علیرضا خدابنده لو افزود: در این دوره از رقابت ها 16 اسب و 15 سوارکار در 31 دور با هم به رقابت پرداختند.
دبیر هیات سوارکاری استان قزوین با اشاره به نتایج به دست آمده در رده نوجوانان، خاطرنشان کرد: سجاد ثقفی با اسب گُل جرن از باشگاه سروش، سورن احسانی فاخر با اسب سکرت از باشگاه مهر آریا و مهشاد حاج طاهری با اسب سرکش از باشگاه البرز به مقام های اول تا سوم دست یافتند.
وی به نتایج به دست آمده در رده اسب ایرانی با سوارکار بالای 16 سال اشاره و یادآور شد: عطاالله خوانساری با اسب توکا از باشگاه مهرآریا، سیدحسین میررحیمی با اسب آذر از باشگاه البرز و سجاد ثقفی با اسب گل جرن از باشگاه سروش به ترتیب اول تا سوم شدند.
به گفته وی، در رده بزرگسالان نیز پویان محمدی نژاد با اسب نیل سو از باشگاه سروش و سیدحسین میررحیمی با اسب آذر از باشگاه البرز عناوین برتر را به خود اختصاص دادند.
به گفته وی، سوارکاران رده های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان با رقابتی سخت و فشرده در این دوره از رقابت ها حضور پیدا کردند.
خدابنده لو در پایان اضافه کرد: امیدواریم برگزاری این رقابت ها به افزایش شور و نشاط جامعه و تشویق مردم به شرکت در این ورزش مفرح و مذهبی منجر شود.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد