رقابت 65 راس اسب در هفته چهاردهم مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه گنبد

اسبدوانی گنبدکاووس

در هفته چهاردهم مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه گنبدکاووس که عصر جمعه در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد، 65 راس اسب در هفت دور مختلف در مسافت های یک هزار ، 1200 و 1600 متر با هم رقابت کردند.
دور اول این هفته از مسابقات مخصوص اسب های ترکمن سه تا چهار ساله نبرده بود که در پایان اسب های بارگل ، آرگام مهر و ثریا هورس به ترتیب اول تا سوم شدند.
رقابت اسب های دوخون دو ساله 8 تا 12 امتیاز در دور دوم این مسابقات با قهرمانی گلاسکو به پایان رسید و اسب های کلین هورس و استیکت به ترتیب دوم وسوم شدند و در دور سوم نیز اسب های دایاناهج ، ریو گیفت و شارون در گروه اسب های تروبرد داخلی دو ساله 2 تا 6 امتیاز حائز مقام های برتر شدند.
دور چهارم هفته چهاردهم مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه گنبد اختصاص به اسب های دوخون دو ساله 16 تا 22 امتیاز داشت که در پایان اسب های ریوبندر، آذامر و سودانور به ترتیب اول تا سوم شدند و در دور پنجم مخصوص اسب های دوخون سه ساله 16 تا 22 امتیاز نیز اسب دازسالار اول شدو اسب های رامونا و کینگ دوم و سوم شدند.
اسب های دو خون سه تا چهارساله 24 تا 32 امتیاز برگزار کننده دور ششم این رقابت ها بودند که در پایان قلیچ بابا ، آلیسا و سرور 2 به ترتیب اول تا سوم شدند و در دور هفتم مخصوص اسب های تروبرد داخلی سه تا چهار ساله 24 تا 24 امتیاز نیز اسب های کاواکا کووا ، الیسا و مورگانا اول تا سوم شدند.
در پایان این هفته از مسابقات ، مبلغ 486 میلیون و 500هزار ریال به عنوان جایزه به صاحبان اسب های برنده اهدا شد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد