مجموعه محک ظرفیت برگزاری رویدادهای بین المللی را دارد/مانژ روباز باشگاه به زودی بهره برداری خواهد شد

به گزارش روابط عمومی فدراسیون سوارکاری،محمد کاظمیان رییس فدراسیون سوارکاری در بازدید از مجموعه سوارکاری محک  و گفتگو با مسوولان ومربیان این فضای ورزشی به ظرفیت های بالای این مجموعه اشاره و گفت:باشگاه محک جز باشگاه های بسیار خوب در شهر ورامین و یکی از باشگاه های برتر شرق تهران است.

وی با بیان اینکه این باشگاه مانژ سرپوشیده بسیار مناسبی دارد که می توان در آن مسابقات را به صورت استاندارد برگزار کرد بیان داشت :هتل مناسبی در این باشگاه احداث شده که می توان در آن میزبان سوارکاران،مدرسان،کادر فنی  و سوارکاران بین المللی بود.

وی مجموعه سوارکاری محک را محل بسیار مناسبی جهت برگزاری رویداد های بین المللی عنوان کرد و اظهار داشت:در این باشگاه با معماری فوق العاده خاص، معماری کشور عزیزمان به نمایش گذاشته شده و استفاده از گل آرایی کم نظیر در آن  را در کمتر باشگاهی در دنیا میبینیم.

وی وجود اصطبل ها و دستگاه های مناسب را ازدیگر نکات مثبت این باشگاه عنوان کرد وگفت :خوشبختانه مانژ روباز توسط مسئولین باشگاه در حال احداث است و فضاهای مانژ روباز مشخص شده و به زودی مورد بهره برداری قرار می گیرد.

وی با اشاره به فضای مناسب هتل و  رستوران  بین مانژ تمرین و مانژمسابقه  افزود:امکان میزبانی مسابقات بین المللی در این مجموعه وجود دارد  و مجموعه محک به راحتی می تواند صد باکس مهمان را در اختیار سوارکاران قرار دهد.

رییس فدراسیون سوارکاری افزود:از مزیت های دیگر مجموعه محک این است که در صورت برگزاری تورهای چند روزه امکانات رفاهی در این فضا در مدت مسابقه مهیا است.

وی در پایان خاطر نشان کرد:فدراسیون سوارکاری می تواند از ظرفیت های این مجموعه در  جهت برگزاری جام ها،میزبانی و برگزاری مسابقات بین المللی استفاده کند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد