مسابقات اسبدوانی اسب اصیل عرب خوزستان در دزفول برگزار شد

اسبدوانی دزفول

رئیس هیات سوارکاری دزفول در حاشیه برگزاری این مسابقات به خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی گفت: هفته دوم مسابقات مقدماتی اسبدوانی اسب اصیل عرب خوزستان با شرکت ۳۰ اسب در رده های مختلف برگزار شد.
علیرضا پنبه زن افزود:اسب های شرکت کننده در این مسابقات از شهرهای دزفول ، اندیمشک ، شوش ،شوشتر ، اهواز ، هفتگل ، رامهرمز و آبادان بودند.
در پایان این مسابقات در کورس اول اسب های صفر تا ۲ امتیاز که در مسافت یک کیلومتر برگزار شد مقام اول به اسب السیف به مالکیت حسین جاسم پور از سوسنگر رسید.

اسب موج از سعید بریحی از اهواز دوم شد و مقام سوم را اسب مایور از سعید ابراهیمی از دزفول کسب کرد.

در کورس دوم نیز مقام اول را اسب رخشید از محمد مرادی از شوش بدست آورد ،اسب چلچله حسام از علی بوعذار از هویزه دوم شد و اسب نوان از محمد مرادی از شوش نیز به مقام سوم دست یافت.

در کورس سوم نیز که به مسافت یک کیلومتر و با شرکت اسب های ۸ تا ۱۴ امتیاز برگزار گردید مقام اول به اسب کوهستان به مالکیت منوچهر عباسی لری از شوش تعلق گرفت.

در کورس چهارم از گروه اسب های یک امتیازی نیز مقام اول را اسب هیولا به مالکیت جاسم سعیداوی از اهواز رسید،مقام دوم را اسب ذولفقار از مرادعلی چراغی از اندیمشک بدست آورد و عنوان سومی نیز به اسب مروان از نورالدین موسوی از اندیمشک رسید.

در پایان این رقابت ها به اسب ها و سواران برتر جوایزی اهدا گردید.

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد