هفته ششم کورس اسبدوانی پائیزه کشور در گنبدکاووس برگزار شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گنبدکاووس، در روز دوم از هفته ششم رقابت‌های کورس اسبدوانی پائیزه کشور بعد از ظهر جمعه 52 راس اسب از نژادهای ترکمن، دوخون و تروبرد در 6 دور 1000، 1200 و 1600 متری در مجموعه سوارکاری شهرستان گنبدکاووس با یکدیگر به رقابت پرداختند که در پایان 157 میلیون و 325 هزار تومان جایزه نقدی به صاحبان اسب‌های اول تا سوم کورس‌های 6گانه اهدا شد.

در دور اول اسب‌های ترکمن دو ساله در کلاس میدان به مسافت 1000 متر با یکدیگر به رقابت پرداختند که نورمحمد بهادر با اسب آرکانا شایان زودتر از خط پایان گذشت و طاهر گوگ‌نژاد با اسب بای بای سلاق و معید قلیچی با اسب یسنا شورچه به ترتیب دوم و سوم شدند.

رقابت دور دوم میان اسب‌های دوخون دو ساله در کلاس نوویس استیکس به مسافت 1200 متر بود که کمال دلیجه عطا با اسب آپاچی عنوان اول را به دست آورد و نورمحمد بهادر با اسب می هان و امیر مختومی با اسب هانده به ترتیب مقام‌های دوم و سوم را کسب کردند.

در دور سوم اسب‌های تروبرد سه ساله در کلاس دو به مسافت 1200 متر با یکدیگر رقابت کردند که عبدالحلیم قبادی با اسب ریو آچا موفق به کسب مقام اول شد و آق اویلی بشگرد با اسب ریگان و کمال دلیجه عطا با اسب هج کروز به ترتیب مقام‌های دوم و سوم را به دست آوردند.

منبع : خبرگزاری تسنیم

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد