هفته هجدهم مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه گنبدکاووس برگزار شد

اسبدوانی یزد

این هفته از مسابقات در هفت دور مختلف به مسافت 1000متر برگزار شد و در دور اول مخصوص اسب های ترکمن سه تا پنج ساله 36 تا 46 امتیاز اسب های پرمان، آی تکه و عقاب صحرا2 به ترتیب اول تا سوم شدند.
اسب های دوخون دوساله مبتدی برگزار کننده دور دوم این مسابقات بودند که در آن اسب اوکی لیدی اول شد و اسب های نازلی قرق و خان یلمه نیز به ترتیب دوم وسوم شدند و در دور سوم هم که در آن اسب های دوخون دوساله 8 تا 12 امتیاز حضور داشتند، اسب های شاهان، کلین هورس و شکوه مقام های برتر را از آن خود کردند.
اسب هچ دیو برنده دور چهارم در گروه اسب های تروبرد داخلی چهار تا پنج ساله هندیکاپ شد و اسب های دوبی پاشا و بای بای لیدی دوم و سوم شدند و در دور پنجم هم که مخصوص اسب های دوخون سه تا پنج ساله 24 تا 34 امتیاز بود، اسب های ریبل ناز ، ارسلان و اورکاسیا عناوین برتر را کسب کردند.
دور ششم هفته هجدهم مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه گنبد به اسب های تروبرد داخلی سه تا پنج ساله 24 تا 34 امتیاز اختصاص داشت که در پایان اسب چرچیل اول شدو اسب های الیسا و سلنا طلایی نیز دوم و سوم شدند و در دور هفتم نیز در گروه اسب های دوخون سه تا چهارساله 8 تا 14 امتیاز اسب های سحرخاتون ، آیرون لیدی و پامینا اول تا سوم شدند.
در پایان این مسابقات مبلغ 547 میلیون و 750 هزار ریال به صاحبان اسب های برنده به عنوان جایزه اهدا شد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد