کلینیک4و5 مربیگری درجه 3 ویژه استان اصفهان

اطلاعيه آموزشى

كميته آموزش فدراسيون با همکاری کمیته مربیان فدراسیون سوارکاری ج.ا.ا. و به میزبانی هیات سوارکاری استان اصفهان برگزار می نمایند:
کلینیک4و5 مربیگری درجه 3 ویژه استان اصفهان
محل برگزارى: اصفهان
زمان برگزاری: شنبه 1 مهر و 8 مهر ماه 1402
ساعت شروع: 9:00 صبح
مدرسین دوره : جناب آقای امیرحسین مکاری نژاد و جناب آقای علیرضا بصیری
مهلت ثبت نام: 31 شهریور ماه 1402
هزینه ثبت نام:3900000 ریال
تذکر 1: کلیه اطلاعات مورد نیاز افراد جهت شرکت در این دوره آموزشی در اطلاعیه درج شده لذا خواهشمند است متن اطلاعیه را به دقت مطالعه نموده و جهت ثبت نام اقدام نمایید
تذکر 2: این دوره ویژه افرادی است که طی نامه از طرف هیات سوارکاری استان اصفهان جهت شرکت در کلینیک های مربیگری معرفی شده باشند لینک ثبت نام از طریق هیات استان در اختیار واجدین شرایط قرار خواهد گرفت. لذا خواهشمند است صرفا از طریق هیات استان، امور ثبت نام خود را پیگیری بفرمایید و برای دریافت لینک ثبت نام با هیأت استان در تماس باشید.
تذکر3: ظرفیت شرکت در کلاس و مهلت ثبت نام دو گزینه مجزا هستند و بدیهی است هر کدام از این دو گزینه زودتر به اتمام برسد ثبت نام بسته خواهد شد و بعد از آن امکان تمدید مهلت ثبت نام و یا افزایش ظرفیت نیست. همچنین یادآور میگردد ثبت نام در کلیه دوره های آموزشی فدراسیون سوارکاری صرفا از طریق سایت فدراسیون انجام میگردد.
تذکر 4: افراد جهت شرکت در این دوره آموزشی، با عضویت های: 1.سوارکار/چابکسوار ، 2. عضویت کامل، میتوانند در سایت ثبت نام نمایند
تذکر 5: در صورت بروز مشکل حین ورود به سایت و یا ثبت نام، در زمان اداری روزهای شنبه تا چهارشنبه، صرفا با داخلی103 فدراسیون تماس بگیرید. بخش آموزش در این خصوص نمیتواند به افراد کمک کند.

لينك ثبت نام کلینیک 4 https://portal.feiri.ir/Educations/ClassView/9794

لينك ثبت نام کلینیک 5 https://portal.feiri.ir/Educations/ClassView/9795

https://t.me/feirinews

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد