کورس اسبدوانی بهاره بندرترکمن ۱۷ خرداد آغاز می‌شود

یوسف قزل در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار کرد: فصل جدید رقابت‌های کورس اسبدوانی بهاره بندرترکمن جمعه ۱۷ خرداد با برگزاری هفته نخست در مجموعه سوارکاری این شهرستان آغاز خواهد شد.

وی افزود: برابر هماهنگی‌های به عمل آمده مقرر شد ادامه مسابقات اسبدوانی فصل بهاره و پس از آن فصل تابستانه ۹۸ در استان گلستان به میزبانی بندر ترکمن و به مدت ۱۰ هفته برگزار شود.

قزل تصریح کرد: با توجه به شرایط آب و هوایی مطلوب بندرترکمن که در مجاور دریا قرار دارد این شهرستان نسبت به سایر شهرهای استان از هوای خنک‌تری برخوردار بوده و برگزاری مسابقات برای اسب‌ها با این شرایط جوی بهتر است.

وی ادامه داد: پیست سوارکاری بندرترکمن هم برای برگزاری کورس بسیار نرم و ماسه‌ای بوده و در حال حاضر از شرایط خوبی برخوردار است.

رئیس هیئت سوارکاری بندرترکمن گفت: ثبت‌نام از اسب‌های شرکت کننده برای هفته اول مسابقات شنبه ۱۱ یازدهم خرداد در دفتر مجموعه سوارکاری این شهرستان انجام می‌شود.

قزل اضافه کرد: تمام سعی و تلاش ما این است که به بهترین نحو مسابقات کورس اسبدوانی را در بندرترکمن برگزار کنیم و تمام برنامه ریزی‌های لازم را با هماهنگی و همکاری هیئت سوارکاری استان گلستان و فدراسیون سوارکاری انجام خواهیم داد.

منبع:خبرگزاری مهر

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد